Merve & Yılmazhan Yılmaz Ailesi

Altıntaş Dekorasyon

 

Altıntaş Dekorasyon Tadilat / Merve & Yılmazhan Yılmaz  Ankara

Haber: Emel Benli & Ankara / Bu Haber Altıntaş Dekorasyon´un Sponsorluğunda Yapılmıştır.

1999 yılında mesleğine “seramik granit” ustası olarak başlayan Ahmet Altıntaş, büyük projelerin altına imza atmaya devam etmiş ; kaliteden ve estetikten asla vazgeçmeyerek başarıyı yakalamıştır. Ahmet Altıntaş, 2011 yılında “Altıntaş Dekorasyonu” kurarak hayallerini gerçekleştirmek üzere yola çıkarken dürüstlük düsturunu ilke edinmiş ve her geçen gün büyüyerek yol almıştır. Ankara’nın dikmen Semti’nden tüm Ankara’nın tüm bölgelerine veren Altıntaş Dekorasyon, anahtar teslim iç yapı, dekorasyon ve tadilat  işlerinizi itina ile yapmaktadır.

Her biri alanında uzman kadrosu ile müşteri odaklı iş yapan ve yaşam alanlarınıza dokunan bir firma olmanın gururunu yaşayan  Altıntaş Dekorasyon, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için Silverlin  Ankastre, Çanakkale Seramik, Kale, Fıratpen ve Floorpan gibi ünlü markalar ile yol alarak kalitesini bir kez daha ortaya koymuştur…

Biz Sektörel Bülten Ailesi’de  “Altıntaş Dekorasyon’un” kalitesini ve güler yüzlü hizmetini siz değerli Ankara’lılara göstermek amacı ile Sayın Ahmet Altıntaş’ın müşteri ziyareti programlarına dahil olduk. Tadilat ve dekorasyonunu gerçekleştirdiği ve örnek bir daire diyebileceğimiz Yılmaz Ailesi’nin evini ziyaret ettik. Amacımız siz değerli tüketicilere dekorasyon fikirleri sunmak, hem estetik, hem de kaliteli bir görsel şölen sunmak üzere yola çıktık. Avukat Merve Yılmaz ve Avukat Yılmazhan Yılmaz’ın sıcacık yuvalarını sizler için gezdik. Merve Hanımın kişiliğini ve hayallerini yansıtan ev dekoru adeta bizi büyüledi.

Alışa geldiğimizin dışında bir mutfak dolabı, dolaba kombin ankastre seti, banyo dolaplarından, ıslak zeminler kalebodur fayanslar, yer laminatların dan  daire kapısına, iç duvar mantolamasından, duvar kağıtlarına estetik dokunuşlara kadar çıplak kalmış dört duvarı giydiren  ve bir Altıntaş imzası atan Altıntaş Dekorasyon başarılarından dolayı kutluyoruz. Yılmaz Ailesi’ne de bizlere kapılarını açtıkları için teşekkür ediyoruz.

Merve Hanım’ın hayallerini gerçekleştiren Altıntaş Dekorasyon’un başarılarını sizlere ilham vermesi adına görüntülemeye devam edeceğiz. Villalarınız, daireleriniz, bürolarınız, ofisleriniz, kış bahçeleriniz Altıntaş Dekorasyonun dokunuşları ile yeniden hayat bulacak. Sizde estetiğe, tarza, zarafete önem veriyorsanız; kalite olmazsa olmazlardan diyorsanız doğru adres Altıntaş Dekorasyon ve Yapı…Anahtar teslim aynı zamanda taahhaüt verilen süre içerisinde…Mutluluk herkesin hakkı.

Altıntaş Dekorasyon Tadilat

Ahmet Altıntaş

İletişim: Sokullu Mehmet Paşa Cad. No: 39 / A Dikmen / Ankara

Tel: 0312 478 31 51

Gsm: 0553 293 73 00

E- Posta: altintasdekorasyon.com.tr

Web: www.altintasdekorasyon.com.tr

Kaynak: www.mobilyasaticilari.com