Cam Balkon

Gold Seri balkon uygulamaları için tercih edilen, alttan ve üstten taşımalı bir sistemdir. Cam paneller sağa ve sola veya her iki tarafa toplanabilir. Gold Sistemde 8 mm Temperli Cam uygulanır. Profiller 3mm kalınlıkta, zarif, ikna edici tasarım ve görüntüye sahiptir.Lüks Alüminyum Malzemesi 6063 alaşımdan üretilmektedir. TS 5247, EN 12020–1 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Kasa detayı üzerindeki çıkış plastiğini kapatabilen ve yağmur suyu toz, rüzgâr gibi dış etkenlerden koruyan ve kanatla birlikte kapatılabilen ve kullanımı kolay özel tasarım teker çıkış plastiği ve kilit uygulanır.

Özel imalat 9000 seri özel rulmanlı ve döküm olmayan, aşınmaz polyemid kaplamalı teker sistemi, üç yerden kilitlemeli ve asla düşme yapmaz. Her kanatta her biri 2 rulmanlı 4 adet teker kullanılmaktadır. Camların arasında 2 Adet Silikon esaslı UV ışınlarına dayanıklı (h) Fitiller uygulanmalıdır. Bu sisteme özel güvenlik kilidi ve standart kilit sistemi kullanılmaktadır. Etkili tasarımı ve her açıdan çalışabilen yüksek yalıtım performanslı kanat kapakları; kanat alınlarında özel 90º kapak, 135º kapak, radüslü kapak, düz ara kapak, bitim kapakları kullanılır. Çeşitli Renk ve modellerde uygulanmakta olup yer ve mekâna göre uyum sağlamaktadır. Özel açılımı sayesinde temizlik problemi yaşanmaz.
ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ

Altıntaş Dekorsayon bünyesindeki tecrübeli teknik personeli ile size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Evinize, işyerininize cam sistemleri taktırmak veya cam sistemlerinizi yeniletmek istiyorsanız ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz keşif hizmeti size alacağınız veya yaptıracağınız hizmet ve ürünlerimizin fiyatı konusunda sizi aydınlatır ve bütçenize en uygun olanı sunar.

PROFESYONEL EKİP, İNCE İŞÇİLİK ÜRETİM VE ÜRÜN MONTAJI

Firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyim ile ürettiği ürünlerde ve ürünlerin montajında gösterdiği titizlik ile siz müşterimizin memnuniyeti için gereken ne varsa yapmaktadır… Ankara’da yılların deneyimiyle hizmet veren firmamız bünyesindeki teknik personelin ince işçilik yeteneğine sahip olmasına ve teknik olarak donanımlı yetişmesine özen göstermektedir.

30 M2 VE ÜZERİ CAM BALKON PROJELERİNİZE ÖZEL FİYATLAR

Bilindiği üzere Ankara ilinde balkonlar yapı itibariyle geniş ve ferahtır. Bu nedenle Cam Balkon sistemlerinin büyüklüğü maliyet açısından gözünüzü korkutmasın.Firmamız 30 M2 üzeri projelerinize özel fiyatlar sunmaktadır. Ücretis keşif hizmetine gelen personelimiz bütçenize en uygun ve avantajlı cam balkon fiyatını size sunacaktır.