Ev Dekorasyonu

 

 

ANKARA EV DEKORASYONU

Ankara’da evinizi tadilata sokup dekorasyon mu yaptıracaksınız? Bu iş için,işinde uzman güvenilir bir firmamı arıyorsunuz? O halde tam aradığınız adrestesiniz! Biz Altıntaş Dekorasyon firması olarak, Ankara’da 2011 yılından bu güne kadar; mutfak, banyo ve ev dekorasyonu alanında sizlere hizmet vermekteyiz.

Bugüne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirleyen Altıntaş Dekorasyon, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik ve genç kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.


Firmamız faaliyetleri kapsamına giren konut, villa, ofis ve işyeri projelerinde farklı çözümler üretmekte, İç Mimarlık alanlarında da önemli hizmetler sunmaktadır.


Firmamız bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarda başarısını kanıtlamış, kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmüştür. Konut, villa, ofis ve işyeri projeleri’nde İstanbul’a önemli yapılar kazandırmış, önemli istihdam alanları yaratmıştır.


Dinamik bir organizasyona sahip olan firmamız, yapmış olduğu yapılarda ve yatırımlarda mimari, statik, zemin ve uygulama alanlarındaki teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip ederek, bunları yaptığı bütün projelere aktarmış, müşteri memnuniyeti, kalite, güven ve çevre bilinci ile yapıları zamanında teslim ederek başarısını ve gelişimini devam ettirmektedir.